Produkte > TARK THERMAL SOLUTIONS > LA-160-24-02-00-00
LA-160-24-02-00-00
LA-160-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
LA-160-24-02-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 160W
Packaging: Box
Weight: 7.7 lbs (3.5 kg)
Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 105mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 46°C
Power - Input: 178 W
Heat Transfer Type: Liquid to Air
Power - Cooling: 160 W
Fan Location: Warm Side
Part Status: Active
Current: 7.4 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LA-160-24-02-00-00 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-AIR 160W, Packaging: Box, Weight: 7.7 lbs (3.5 kg), Dimensions - Overall: 300mm L x 152mm W x 105mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 46°C, Power - Input: 178 W, Heat Transfer Type: Liquid to Air, Power - Cooling: 160 W, Fan Location: Warm Side, Part Status: Active, Current: 7.4 A, Voltage: 24 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LA-160-24-02-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LA-160-24-02-LTS-datasheet.pdf CPU Cooler 24V(DC)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
LA-160-24-02-00-00 LA-160-24-02-00-00 Hersteller : Tark Thermal Solutions LA_160_24_02_LTS_datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Thermoelectric Cooler Assembly for Medical, Liquid-Air, 160W, 11.81x5.98x4.09 in