LAN1VSOPS16351C2
LAN1VSOPS16351C2 Eaton - Electronics Division
eaton-lan1vsop-100-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1374-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 100B-T 1P POE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 100 Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN1VSOPS16351C2 Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 100B-T 1P POE, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 100 Base-T, Power over Ethernet (PoE), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN1VSOPS16351C2 LAN1VSOPS16351C2 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_1_22_2024_lan1vsop_100_base_t_lan_transforme-3388883.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 100 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Single Port, 16pins, 1500Vac
auf Bestellung 675 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount
auf Bestellung 1004 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
LAN1VSOPS16351C2 LAN1VSOPS16351C2 Hersteller : Eaton Electronics eaton_1-22-2024_lan1vsop-100-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1374-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 100 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Single Port, 16pins, 1500Vac