LAN1VSOQ40351C1
LAN1VSOQ40351C1 Eaton - Electronics Division
eaton-lan1vso-100-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1373-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 100B-T 4 PORT
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 1.106" L x 0.476" W (28.10mm x 12.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Transformer Type: LAN 100 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm)
auf Bestellung 343 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN1VSOQ40351C1 Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 100B-T 4 PORT, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 1.106" L x 0.476" W (28.10mm x 12.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Transformer Type: LAN 100 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.252" (6.40mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN1VSOQ40351C1 LAN1VSOQ40351C1 Hersteller : Eaton Electronics eaton_1-22-2024_lan1vso-100-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1373-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 100 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Quad Port, 40pins, 1500Vac
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LAN1VSOQ40351C1 LAN1VSOQ40351C1 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_1_22_2024_lan1vso_100_base_t_lan_transformer-3388850.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 100 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Quad Port, 40pins, 1500Vac
auf Bestellung 500 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount