Produkte > BUSSMANN / EATON > LAN1VSOS16351C2
LAN1VSOS16351C2
LAN1VSOS16351C2 Bussmann / Eaton
eaton_1_22_2024_lan1vso_100_base_t_lan_transformer-3388850.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 100 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Single Port, 16pins , 1500Vac
auf Bestellung 892 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN1VSOS16351C2 Bussmann / Eaton
Description: MOD TRANS LAN 100B-T 1 PORT, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 100 Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN1VSOS16351C2 LAN1VSOS16351C2 Hersteller : Eaton Electronics eaton_1-22-2024_lan1vso-100-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1373-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 100 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Single Port, 16pins , 1500Vac
auf Bestellung 1562 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 100 Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
auf Bestellung 286 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount