Produkte > BUSSMANN / EATON > LAN2VSOPS24351C2
LAN2VSOPS24351C2
LAN2VSOPS24351C2 Bussmann / Eaton
eaton_1_22_2024_lan2vsop_1000_base_t_lan_transform-3388853.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 1000 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Single Port, 24pins, 1500Vac
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 109-113 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN2VSOPS24351C2 Bussmann / Eaton
Description: MOD TRANS LAN 1000B-T 1P POE, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 350µH, Size / Dimension: 0.689" L x 0.480" W (17.50mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 1000 Base-T, Power over Ethernet (PoE), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 350µH
Size / Dimension: 0.689" L x 0.480" W (17.50mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 1000 Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
auf Bestellung 194 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
LAN2VSOPS24351C2 LAN2VSOPS24351C2 Hersteller : Eaton Electronics eaton-1-22-2024_lan2vsop-1000-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1376-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 1000 BASE-T, 350uH, Open Hdr, Single Port, 24pins, 1500Vac
auf Bestellung 460 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 350µH
Mounting Type: Surface Mount