LAN4VSOPS24151C2
LAN4VSOPS24151C2 Eaton - Electronics Division
eaton-lan4vsop-5G-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1379-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 5GB-T 1P POE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 180µH
Size / Dimension: 0.535" L x 0.472" W (13.60mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 5G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN4VSOPS24151C2 Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 5GB-T 1P POE, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 180µH, Size / Dimension: 0.535" L x 0.472" W (13.60mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 5G Base-T, Power over Ethernet (PoE), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN4VSOPS24151C2 LAN4VSOPS24151C2 Hersteller : Eaton Electronics eaton-1-22-2024_lan4vsop-5G-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1379-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 5G BASE-T, 150uH, Open Hdr, Single Port, 24 pins, 1500Vac
auf Bestellung 762 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LAN4VSOPS24151C2 LAN4VSOPS24151C2 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_1_22_2024_lan4vsop_5G_base_t_lan_transformer-3388888.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 5G BASE-T, 150uH, Open Hdr, Single Port, 24 pins, 1500Vac
auf Bestellung 800 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 180µH
Mounting Type: Surface Mount