LAN4VSOS24151C2
LAN4VSOS24151C2 Eaton - Electronics Division
eaton-lan4vso-5G-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1380-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 5GB-T 1 PORT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 150µH
Size / Dimension: 0.689" L x 0.480" W (17.50mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 5G Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN4VSOS24151C2 Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 5GB-T 1 PORT, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 150µH, Size / Dimension: 0.689" L x 0.480" W (17.50mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 5G Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN4VSOS24151C2 LAN4VSOS24151C2 Hersteller : Eaton Electronics eaton_1-22-2024_lan4vso-5G-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1380-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 5G BASE-T, 150uH, Open Hdr, Single Port, 24pins, 1500Vac
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LAN4VSOS24151C2 LAN4VSOS24151C2 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_1_22_2024_lan4vso_5G_base_t_lan_transformer_-3388861.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 5G BASE-T, 150uH, Open Hdr, Single Port, 24pins, 1500Vac
auf Bestellung 500 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 150µH
Mounting Type: Surface Mount