LAN5VSOPS24121C3
LAN5VSOPS24121C3 Eaton - Electronics Division
eaton-lan5vsop-10G-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1381-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 10GB-T 1P POE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 120µH
Size / Dimension: 0.715" L x 0.480" W (18.16mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Transformer Type: LAN 10G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN5VSOPS24121C3 Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 10GB-T 1P POE, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 120µH, Size / Dimension: 0.715" L x 0.480" W (18.16mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Transformer Type: LAN 10G Base-T, Power over Ethernet (PoE), Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN5VSOPS24121C3 LAN5VSOPS24121C3 Hersteller : Eaton Electronics eaton-1-22-2024_lan5vsop-10G-base-t-lan-transformer-poe-data-sheet-elx1381-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 10G BASE-T, 120uH, Open Hdr, Single Port, 24 pins, 1500Vac
auf Bestellung 450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LAN5VSOPS24121C3 LAN5VSOPS24121C3 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_1_22_2024_lan5vsop_10G_base_t_lan_transforme-3388890.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN PoE Txfmr, 10G BASE-T, 120uH, Open Hdr, Single Port, 24 pins, 1500Vac
auf Bestellung 479 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 120µH
Mounting Type: Surface Mount