LAN5VSOS24121C2
LAN5VSOS24121C2 Eaton - Electronics Division
eaton-lan5vso-10G-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1382-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 10GB-T 1 PORT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Inductance: 120µH
Size / Dimension: 0.535" L x 0.472" W (13.60mm x 12.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Transformer Type: LAN 10G Base-T
Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LAN5VSOS24121C2 Eaton - Electronics Division
Description: MOD TRANS LAN 10GB-T 1 PORT, Packaging: Tape & Reel (TR), Inductance: 120µH, Size / Dimension: 0.535" L x 0.472" W (13.60mm x 12.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Transformer Type: LAN 10G Base-T, Turns Ratio - Primary:Secondary: 1CT:1CT, Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LAN5VSOS24121C2 LAN5VSOS24121C2 Hersteller : Eaton Electronics eaton-1-22-2024_lan5vso-10G-base-t-lan-transformer-non-poe-data-sheet-elx1382-en.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 10G BASE-T, 120uH, Open Hdr, Single Port, 24 pins, 1500Vac
auf Bestellung 778 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LAN5VSOS24121C2 LAN5VSOS24121C2 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_1_22_2024_lan5vso_10G_base_t_lan_transformer-3388873.pdf Audio Transformers / Signal Transformers LAN Txfmr, 10G BASE-T, 120uH, Open Hdr, Single Port, 24 pins, 1500Vac
auf Bestellung 796 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Inductance: 120µH
Mounting Type: Surface Mount