Produkte > OSRAM > LBY87S-M1N2-35
LBY87S-M1N2-35 OSRAM
Hersteller: OSRAM
08+ ROHS;
auf Bestellung 140000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LBY87S-M1N2-35 OSRAM
Description: LED BLUE CLEAR SMD R/A, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Flat Leads, Color: Blue, Size / Dimension: 2.20mm L x 1.20mm W, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Millicandela Rating: 31.5mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V, Lens Color: Colorless, Current - Test: 10mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 1.20mm, Wavelength - Peak: 465nm, Wavelength - Dominant: 470nm, Supplier Device Package: SMD, Lens Transparency: Clear, Part Status: Obsolete, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.70mm x 0.70mm.
Weitere Produktangebote LBY87S-M1N2-35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Flat Leads
Color: Blue
Size / Dimension: 2.20mm L x 1.20mm W
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Millicandela Rating: 31.5mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.4V
Lens Color: Colorless
Current - Test: 10mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 1.20mm
Wavelength - Peak: 465nm
Wavelength - Dominant: 470nm
Supplier Device Package: SMD
Lens Transparency: Clear
Part Status: Obsolete
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.70mm x 0.70mm