Produkte > NKK SWITCHES > LB01GW01-5D24-JB
LB01GW01-5D24-JB NKK Switches
LB_Pushbuttons_Compl..pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: IND PB ILLUM SQ GRAY AMBER 24V
Packaging: Box
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: White
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.64" (16.26mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 13.20mm
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB01GW01-5D24-JB NKK Switches
Description: IND PB ILLUM SQ GRAY AMBER 24V, Packaging: Box, Current: 13mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: White, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.64" (16.26mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 13.20mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LB01GW01-5D24-JB Hersteller : NKK Switches LB_Pushbuttons_Compl..pdf Description: IND PB ILLUM SQ GRAY AMBER 24V
Packaging: Box
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Lens Color: White
Ratings: AC
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Round
Lens Size: 13.20mm
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LB01GW01-5D24-JB LB01GW01-5D24-JB Hersteller : NKK Switches lbindicators-26418.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators SQUARE 24V AMBER LED CLEAR LENS/WHT DIFF