Produkte > NKK SWITCHES > LB01KW01-5C24-JB
LB01KW01-5C24-JB NKK Switches
LB_Pushbuttons_Compl..pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: LED PANEL INDICATOR RED 24V
Packaging: Bulk
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.64" x 0.64" (16.20mm x 16.20mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Square
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 13.20mm
auf Bestellung 21 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB01KW01-5C24-JB NKK Switches
Description: LED PANEL INDICATOR RED 24V, Packaging: Bulk, Current: 13mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.64" x 0.64" (16.20mm x 16.20mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Square, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 13.20mm.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LB01KW01-5C24-JB Hersteller : NKK Switches LB_Pushbuttons_Compl..pdf Description: LED PANEL INDICATOR RED 24V
Packaging: Bulk
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Lens Color: Red
Ratings: DC
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Square
Lens Size: 13.20mm