Produkte > NKK SWITCHES > LB01KW01-5F12-JB
LB01KW01-5F12-JB NKK Switches
LB_Pushbuttons_Compl..pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: IND PB ILLUM SQ BLK GREEN 12V
Packaging: Box
Current: 26mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: White
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.64" (16.26mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Green
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Square with Flat Top
Lens Size: 13.20mm
auf Bestellung 89 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB01KW01-5F12-JB NKK Switches
Description: IND PB ILLUM SQ BLK GREEN 12V, Packaging: Box, Current: 26mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: White, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.64" (16.26mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Square with Flat Top, Lens Size: 13.20mm.
Weitere Produktangebote LB01KW01-5F12-JB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LB01KW01-5F12-JB Hersteller : NKK Switches lbindicators-26418.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators SQUARE BLCK BODY 12V GRN LED CLR/WHT CAP