Produkte > NKK SWITCHES > LB02KW01-5C12-JB
LB02KW01-5C12-JB NKK Switches
LB_Pushbuttons_Compl..pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: LED PANEL INDICATOR RED 12V
Packaging: Bulk
Current: 26mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Diffused
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 19.00mm Dia
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB02KW01-5C12-JB NKK Switches
Description: LED PANEL INDICATOR RED 12V, Packaging: Bulk, Current: 26mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 19.00mm Dia.