Produkte > NKK SWITCHES > LB02KW01-5C24-JC
LB02KW01-5C24-JC NKK Switches
LB_Pushbuttons_Compl..pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: IND PB ILLUM RND LB SER RED SLD
Packaging: Box
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Red
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 19.00mm Dia
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB02KW01-5C24-JC NKK Switches
Description: IND PB ILLUM RND LB SER RED SLD, Packaging: Box, Current: 13mA, Voltage: 24V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Red, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.87" (22.10mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 19.00mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Current: 13mA
Voltage: 24V
Type: LED
Lens Color: Red
Ratings: AC
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Red
Panel Cutout Shape: Round
Lens Size: 19.00mm Dia
auf Bestellung 55 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LB02KW01-5C24-JC LB02KW01-5C24-JC Hersteller : NKK Switches lbindicators-1663587.pdf Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators ROUND BLACK BODY 24V RED LED CLR/RED CAP