Produkte > NKK SWITCHES > LB03KW01-5D12-JD
LB03KW01-5D12-JD
LB03KW01-5D12-JD NKK Switches
lbindicators-26418.pdf
Hersteller: NKK Switches
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators RECT 12V AMBER LED CLR LENS/AMBER FLTER
auf Bestellung 4 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB03KW01-5D12-JD NKK Switches
Description: IND PB ILLUM RECT BLACK AMB 12V, Packaging: Box, Current: 26mA, Voltage: 12V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Lens Color: Amber, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm), Lens Transparency: Clear, Lamp Color: Amber, Panel Cutout Shape: Rectangle, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 19.40mm x 13.20mm.
Weitere Produktangebote LB03KW01-5D12-JD
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LB03KW01-5D12-JD Hersteller : NKK Switches LB_Pushbuttons_Compl..pdf Description: IND PB ILLUM RECT BLACK AMB 12V
Packaging: Box
Current: 26mA
Voltage: 12V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Lens Color: Amber
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" x 0.64" (22.35mm x 16.26mm)
Lens Transparency: Clear
Lamp Color: Amber
Panel Cutout Shape: Rectangle
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 19.40mm x 13.20mm