Produkte > NKK SWITCHES > LB26RKW01-28-BJ
LB26RKW01-28-BJ NKK Switches
lbsnapinilluminated.pdf
Hersteller: NKK Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
auf Bestellung 8 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LB26RKW01-28-BJ NKK Switches
Illuminated Pushbutton Switches DPDT ON-ON RECT 28V LAMP WHITE/CLEAR CAP.
Weitere Produktangebote LB26RKW01-28-BJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LB26RKW01-28-BJ LB26RKW01-28-BJ Hersteller : NKK Switches lbsnapinilluminated-8953.pdf Illuminated Pushbutton Switches DPDT ON-ON RECT 28V LAMP WHITE/CLEAR CAP