Produkte > L-COM > LC-PWRN15HLK-10
LC-PWRN15HLK-10
LC-PWRN15HLK-10 L-com
LC-PWRN15HLK-10_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: N5/15P- C13 LCK HSP BLK 10FT
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 60°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: NEMA 5-15P
2nd Connector: IEC 320-C13
auf Bestellung 199 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC-PWRN15HLK-10 L-com
Description: N5/15P- C13 LCK HSP BLK 10FT, Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 60°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13.