LC04-12.TBT
LC04-12.TBT Semtech Corporation
OXZoLLVN04ar3gGswBvuaZg2Rm5HDUswtlkr3WCZ.AU
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 12VWM 24VC 16SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: 16-SO
Bidirectional Channels: 4
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC04-12.TBT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 12VWM 24VC 16SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: 16-SO, Bidirectional Channels: 4, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LC04-12.TBT LC04-12.TBT Hersteller : Semtech OXZoLLVN04ar3gGswBvuaZg2Rm5HDUswtlkr3WCZ.AU ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE ARRAY, LOW CAP, 12V
auf Bestellung 754 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Supplier Device Package: 16-SO
Bidirectional Channels: 4
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1517 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
LC04-12.TBT LC04-12.TBT Hersteller : Semtech lc04_12.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 12V 16-Pin SOIC N T/R