Produkte > L-COM > LC3MP2166-36
LC3MP2166-36
LC3MP2166-36 L-com
dsLC3MP216636.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRB PLUG TO TRB PLUG RIGHT ANGLE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Plug, Right Angle
Frequency - Max: 10 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2166-36 L-com
Description: TRB PLUG TO TRB PLUG RIGHT ANGLE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Plug, Right Angle, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.