Produkte > L-COM > LC3MP2224-36
LC3MP2224-36
LC3MP2224-36 L-com
dsLC3MP222436.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRB 3-SLOT PLUG TO TRB BULKHEAD
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2224-36 L-com
Description: TRB 3-SLOT PLUG TO TRB BULKHEAD, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms, 2nd Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.