Produkte > L-COM > LC3MP2358-36
LC3MP2358-36
LC3MP2358-36 L-com
dsLC3MP235836.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRB 3-SLOT FULL CRIMP PLUG WITH
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2358-36 L-com
Description: TRB 3-SLOT FULL CRIMP PLUG WITH, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 36.00" (914.40mm), Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.