Produkte > L-COM > LC3MP2359-12
LC3MP2359-12
LC3MP2359-12 L-com
dsLC3MP235912.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRB 3-SLOT FULL CRIMP PLUG WITH
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 10 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2359-12 L-com
Description: TRB 3-SLOT FULL CRIMP PLUG WITH, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 12.00" (304.80mm), Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.