Produkte > L-COM > LC3MP2377-48
LC3MP2377-48 L-com
dsLC3MP237748.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRB 3-SLOT SOLDER/CLAMP PLUG TO
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Plug
Frequency - Max: 10 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2377-48 L-com
Description: TRB 3-SLOT SOLDER/CLAMP PLUG TO, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Plug, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.