Produkte > L-COM > LC3MP2546-24
LC3MP2546-24 L-com
dsLC3MP254624.pdf
Hersteller: L-com
Description: TRB JACK TO TRB JACK 1553 CABLE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Jack
2nd Connector: TRB Jack
Frequency - Max: 10 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP2546-24 L-com
Description: TRB JACK TO TRB JACK 1553 CABLE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Jack, 2nd Connector: TRB Jack, Frequency - Max: 10 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.