Produkte > L-COM > LC3MP5771-60
LC3MP5771-60
LC3MP5771-60 L-com
dsLC3MP577160.pdf
Hersteller: L-com
Description: 100 OHM 3-SLOT TRB SOLDER/CLAMP
Packaging: Bulk
Color: White
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: TRB to TRB
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRB Plug
Frequency - Max: 400 MHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 100 Ohms
Connector Impedance: 100 Ohms
Overall Impedance: 100 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MP5771-60 L-com
Description: 100 OHM 3-SLOT TRB SOLDER/CLAMP, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: TRB to TRB, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRB Plug, Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 100 Ohms, Connector Impedance: 100 Ohms, Overall Impedance: 100 Ohms.
Weitere Produktangebote LC3MP5771-60
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LC3MP5771-60 LC3MP5771-60 Hersteller : L-Com ds_LC3MP5771_60.pdf RF Cable Assemblies 100 Ohm 3-Slot TRB Solder/Clamp Plug to Plug for 0