Produkte > L-COM > LC3MSA00405-48
LC3MSA00405-48
LC3MSA00405-48 L-com
dsLC3MSA0040548.pdf
Hersteller: L-com
Description: HALOGEN FREE BEND RELIEF 3-LUG T
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
1st Connector: TRB Jack
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MSA00405-48 L-com
Description: HALOGEN FREE BEND RELIEF 3-LUG T, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, 1st Connector: TRB Jack, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.