Produkte > L-COM > LC3MSA00541-24
LC3MSA00541-24 L-com
dsLC3MSA0054124.pdf
Hersteller: L-com
Description: LEAD FREE 78 OHM 3-SLOT TRB SOLD
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 400 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MSA00541-24 L-com
Description: LEAD FREE 78 OHM 3-SLOT TRB SOLD, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 24.00" (609.60mm), Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Weitere Produktangebote LC3MSA00541-24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LC3MSA00541-24 LC3MSA00541-24 Hersteller : L-Com ds_LC3MSA00542_48.pdf RF Cable Assemblies Lead Free 78 Ohm 3-Slot TRB Solder/Clamp Plug with