Produkte > L-COM > LC3MSA00553-48
LC3MSA00553-48 L-com
dsLC3MSA0055348.pdf
Hersteller: L-com
Description: LEAD FREE TRB JACK BULKHEAD TO B
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C
1st Connector: TRB Jack
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 400 MHz
1st Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MSA00553-48 L-com
Description: LEAD FREE TRB JACK BULKHEAD TO B, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C, 1st Connector: TRB Jack, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 400 MHz, 1st Connector Mounting Type: Panel Mount, 1st Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms, 1st Connector Mounting Feature: Bulkhead - Front Side Nut.