Produkte > L-COM > LC3MSA00594-60
LC3MSA00594-60
LC3MSA00594-60 L-com
dsLC3MSA0059460.pdf
Hersteller: L-com
Description: LSZH BEND RELIEF 3-LUG TRB JACK
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: TRB to Cable
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
1st Connector: TRB Jack
2nd Connector: Cable (Round)
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MSA00594-60 L-com
Description: LSZH BEND RELIEF 3-LUG TRB JACK, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: TRB to Cable, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, 1st Connector: TRB Jack, 2nd Connector: Cable (Round), Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.