Produkte > L-COM > LC3MSA00597-48
LC3MSA00597-48
LC3MSA00597-48 L-com
dsLC3MSA0059748.pdf
Hersteller: L-com
Description: ROHS LSZH 78 OHM TRB THREADED SO
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: TRT to TRB
Operating Temperature: -30°C ~ 80°C
1st Connector: TRB Plug
2nd Connector: TRT Plug
Frequency - Max: 500 MHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 78 Ohms
Connector Impedance: 78 Ohms
Overall Impedance: 78 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LC3MSA00597-48 L-com
Description: ROHS LSZH 78 OHM TRB THREADED SO, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: TRT to TRB, Operating Temperature: -30°C ~ 80°C, 1st Connector: TRB Plug, 2nd Connector: TRT Plug, Frequency - Max: 500 MHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 78 Ohms, Connector Impedance: 78 Ohms, Overall Impedance: 78 Ohms.
Weitere Produktangebote LC3MSA00597-48
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LC3MSA00597-48 LC3MSA00597-48 Hersteller : L-Com dsLC3MSA0059748.pdf RF Cable Assemblies ROHS LSZH 78 Ohm TRB Threaded Solder/Clamp Plug to