Produkte > L-COM > LCANED1008
LCANED1008 L-Com
Hersteller: L-Com
LCANED1008
auf Bestellung 49 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCANED1008 L-Com
Description: ANTENNA 1 DIPOLE 1/2 WAVE 406-51, Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m, Packaging: Bag, Mounting Type: Mast Mount, Frequency Range: 406MHz ~ 512MHz, Applications: IoT, WLAN, Gain: 4.1dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.8, Antenna Type: Module, Height (Max): 2.400" (60.96mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 459MHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 100 W.
Weitere Produktangebote LCANED1008
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LCANED1008 LCANED1008 Hersteller : L-com Description: ANTENNA 1 DIPOLE 1/2 WAVE 406-51
Features: Cable - 305mm, Cable - 1.524m, Cable - 3.048m, Cable - 7.62m
Packaging: Bag
Mounting Type: Mast Mount
Frequency Range: 406MHz ~ 512MHz
Applications: IoT, WLAN
Gain: 4.1dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.8
Antenna Type: Module
Height (Max): 2.400" (60.96mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 459MHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 100 W