Produkte > L-COM > LCANLP1007
LCANLP1007
LCANLP1007 L-com
LCANLP1007_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: 806-960 / 1710-2500 MHZ, 9 DBI G
Features: Cable - 299.72mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 2.5GHz
Gain: 9dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Log Periodic
Height (Max): 11.500" (292.10mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 1.653GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 100 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCANLP1007 L-com
Description: 806-960 / 1710-2500 MHZ, 9 DBI G, Features: Cable - 299.72mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 2.5GHz, Applications: 3G, 4G, 5G, 802.11a/b/g/n/ac/ad/ah/ax, CBRS, CMDA, GSM, IoT, LoRa, LPWAN, LTE, LTE-M, M2M, NB-IoT, Wi-Fi, WLAN, Gain: 9dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Log Periodic, Height (Max): 11.500" (292.10mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 1.653GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 100 W.