Produkte > L-COM > LCCA30477-FT10
LCCA30477-FT10
LCCA30477-FT10 L-com
Hersteller: L-com
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 10'
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 120.0" (3.0m) 10.0'
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: LC141TBJ
1st Connector: SMA Plug, Right Angle
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 10 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms