Produkte > L-COM > LCCA30484-FT1
LCCA30484-FT1
LCCA30484-FT1 L-com
Hersteller: L-com
Description: COAX CBL SMA TO N-TYPE 12"
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: LC141TBJ
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: N-Type Jack
Frequency - Max: 10 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Panel Mount
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms