Produkte > L-COM > LCCA9844-48
LCCA9844-48
LCCA9844-48 L-com
LCCA9844-48_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: MCX PLUG RIGHT ANGLE TO MCX JACK
Packaging: Bulk
Color: Brown
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: MCX to MCX
1st Connector: MCX Plug, Right Angle
2nd Connector: MCX Plug, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCCA9844-48 L-com
Description: MCX PLUG RIGHT ANGLE TO MCX JACK, Packaging: Bulk, Color: Brown, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: MCX to MCX, 1st Connector: MCX Plug, Right Angle, 2nd Connector: MCX Plug, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.