Produkte > L-COM > LCCA9845-24
LCCA9845-24
LCCA9845-24 L-com
LCCA9845-24_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: MCX PLUG TO MCX JACK NON-MAGNETI
Packaging: Bulk
Color: Brown
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: MCX to MCX
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: MCX Plug
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCCA9845-24 L-com
Description: MCX PLUG TO MCX JACK NON-MAGNETI, Packaging: Bulk, Color: Brown, Length: 24.00" (609.60mm), Style: MCX to MCX, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: MCX Plug, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.