Produkte > SEMTECH > LCDA15C-1.TCT
LCDA15C-1.TCT
LCDA15C-1.TCT Semtech
lcdaxxc_1.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 33Vc 4-Pin SOT-143 T/R
auf Bestellung 3024 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCDA15C-1.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 15VWM 33VC SOT143, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-253-4, TO-253AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOT-143, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LCDA15C-1.TCT LCDA15C-1.TCT Hersteller : Semtech lcdaxxc_1.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 15V 33Vc 4-Pin SOT-143 T/R
auf Bestellung 3024 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 44
Description: Diode: TVS array; 16.7V; 15A; 500W; bidirectional; SOT143; Ch: 1
Case: SOT143
Type of diode: TVS array
Leakage current: 5µA
Number of channels: 1
Max. forward impulse current: 15A
Max. off-state voltage: 15V
Breakdown voltage: 16.7V
Peak pulse power dissipation: 0.5kW
Semiconductor structure: bidirectional
Kind of package: reel; tape
Version: ESD
Mounting: SMD
Mindestbestellmenge: 21
LCDA15C-1.TCT LCDA15C-1.TCT Hersteller : Semtech vVBNQyTZpm6OxqmOIpXTw1UK4rMWgDkVUKsMkMaSrcI ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ARRAY LOW CAPACITANCE 15V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-253-4, TO-253AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOT-143
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 500W