Produkte > SEMTECH CORPORATION > LCDA15C-6.TBT
LCDA15C-6.TBT
LCDA15C-6.TBT Semtech Corporation
wHmQr2_ErJqdpW58pQU6LQMVS9ao5BORSl50YQ2hFlA
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 33VC 8-SO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 6
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCDA15C-6.TBT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 33VC 8-SO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 8-SO, Bidirectional Channels: 6, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LCDA15C-6.TBT LCDA15C-6.TBT Hersteller : Semtech lcda15c_6_ag.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 15V 33Vc 8-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 53 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
auf Bestellung 53 Stücke:
Mindestbestellmenge: 25
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 8-SO
Bidirectional Channels: 6
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 3
LCDA15C-6.TBT LCDA15C-6.TBT Hersteller : Semtech wHmQr2_ErJqdpW58pQU6LQMVS9ao5BORSl50YQ2hFlA ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ARRAY LOW CAPACITANCE 15V
LCDA15C-6.TBT Hersteller : Semtech wHmQr2_ErJqdpW58pQU6LQMVS9ao5BORSl50YQ2hFlA SO8/15V 300W LOW CAP 6-LINES LCDA15