Produkte > SEMTECH > LCDA15C-8.TBT
LCDA15C-8.TBT
LCDA15C-8.TBT Semtech
860lcdaxxc-8.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 15V 33Vc 16-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 467 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCDA15C-8.TBT Semtech
Description: TVS DIODE 15VWM 33VC 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: 16-SO, Bidirectional Channels: 8, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 8pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: 16-SO
Bidirectional Channels: 8
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
LCDA15C-8.TBT LCDA15C-8.TBT Hersteller : Semtech 860lcdaxxc-8.pdf ESD Suppressor Diode TVS Bi-Dir 15V 33Vc 16-Pin SOIC N T/R
auf Bestellung 4000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 467 Stücke:
Mindestbestellmenge: 17
auf Bestellung 307 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: 16-SO
Bidirectional Channels: 8
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
LCDA15C-8.TBT Hersteller : Semtech NDcbZpOQWk7dG5H4Uy4m9W59KuWAy1krbXPCyxgauc4 SO 16/ Bi-Directional 8 line 15V 15A lo-cap TVS Diode Array LCDA15