Produkte > SEMTECH > LCDA24C-1.TCT
LCDA24C-1.TCT
LCDA24C-1.TCT Semtech
lcda24c_1_ag.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 24V 50Vc 4-Pin SOT-143 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCDA24C-1.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 24VWM 50VC SOT143, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-253-4, TO-253AA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max), Supplier Device Package: SOT-143, Unidirectional Channels: 2, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V, Power - Peak Pulse: 500W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LCDA24C-1.TCT LCDA24C-1.TCT Hersteller : Semtech lcda24c_1_ag.pdf ESD Suppressor Diode TVS Uni-Dir 24V 50Vc 4-Pin SOT-143 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-253-4, TO-253AA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 10pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V (Max)
Supplier Device Package: SOT-143
Unidirectional Channels: 2
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 50V
Power - Peak Pulse: 500W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 811 Stücke:
Mindestbestellmenge: 131
auf Bestellung 811 Stücke:
Mindestbestellmenge: 130
LCDA24C-1.TCT LCDA24C-1.TCT Hersteller : Semtech xlZKBx7w.8SrGLS4H7lgJOWnxX5qeSGtOHdRY5ytVeg ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS ARRAY LOW CAPACITANCE 15V
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 2
Power - Peak Pulse: 500W