Produkte > SIEMENS > LCE00C007347A
LCE00C007347A
LCE00C007347A Siemens
4f144e0cb43227bcdc6153ed80d5493b3186971f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,7N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 7PST-NO (7 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE00C007347A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,0NC,7N, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 7PST-NO (7 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 295 VAC.