Produkte > SIEMENS > LCE00C110347A
LCE00C110347A
LCE00C110347A Siemens
16fb66c2131315d7365ae8b8bf2caeab38d41b65.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,1NC,10
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 11PST-10NO/1NC (10 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC