Produkte > SIEMENS > LCE00C202208A
LCE00C202208A
LCE00C202208A Siemens
5bd8026ab216f3ce51fe3ab8ab1162d68c77174f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,2NC,2N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200 ~ 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max