Produkte > SIEMENS > LCE00C702347A
LCE00C702347A
LCE00C702347A Siemens
d78dcef0cfdc9d65fab937839dda67193d63403d.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,7NC,2N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-2NO/7NC (2 Form A, 7 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC