Produkte > SIEMENS > LCE00C703347A
LCE00C703347A
LCE00C703347A Siemens
4d56379bdd857e5cabfb4c84ba9573747c441980.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,7NC,3N
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 10PST-3NO/7NC (3 Form A, 7 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC