Produkte > SIEMENS > LCE01C002480A
LCE01C002480A
LCE01C002480A Siemens
1d0c310bfa20a60da3d7f9b41a1c1ca1f57e01fe.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,2NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C002480A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,2NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 460 ~ 480VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.