Produkte > SIEMENS > LCE01C103480A
LCE01C103480A
LCE01C103480A Siemens
d61529325426094f9a0498179ad7e27b9fd7e27f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,1NC,3NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max