Produkte > SIEMENS > LCE01C200208A
LCE01C200208A
LCE01C200208A Siemens
0f22f0ca3bffa21cd91075f3fe1008f782a5f1c0.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,2NC,0NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 200 ~ 208VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: DPST-NC (2 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C200208A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,2NC,0NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 200 ~ 208VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: DPST-NC (2 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.