Produkte > SIEMENS > LCE01C300277A
LCE01C300277A
LCE01C300277A Siemens
7df3c9eaf4418cd4e43ce2225b099dfdb9331d7a.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,0NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NC (3 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C300277A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,0NO,, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NC (3 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.